Prof. dr. I.J. Visseren-Hamakers (PvdD)



Prof. dr I.J.  Visseren-Hamakers  (PvdD) 1

Ingrid Visseren-Hamakers (1970) is vanaf 13 juni 2023 lid van de PvdD-fractie in de Eerste Kamer. Zij is sinds 13 juni 2023 de penningmeester.

Contact: ingrid.visseren@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Brummen, 3 februari 1970
  • gehuwd

 

woonplaats

  • Rotterdam, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Onderzoek en onderwijs op het gebied van milieu en maatschappij vraagstukken

    bezoldigd: ja

afgesloten

  • beschrijving: Advies over transitie naar proefdiervrije innovatie

    advieswerk: ja

    sector: overheid

    bezoldigd: ja


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Milieu en Maatschappijwetenschappen, Universiteit Utrecht, vanaf 1 september 1993 tot 31 augustus 1996
  • Bedrijfskunde, Erasmus Universiteit Rotterdam, vanaf 1 september 1989 tot 31 augustus 1995

promotie

  • Milieu en Maatschappijwetenschappen, Universiteit Utrecht, vanaf 1 mei 2005 tot 24 september 2009

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 13 juni 2023
  • beschrijving: Onderzoek en onderwijs op het gebied van milieu en maatschappij vraagstukken

    bezoldigd: ja


Reizen

Geen reizen gemaakt


Geschenken

Geen geschenken ontvangen


Anciënniteit

371 dagen
(13 juni 2023 tot heden)